UWAGA:

Imprezy odbędą się w przypadku złagodzenia obowiązujących przepisów związanych z sytuacją epidemiologiczną. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany terminu lub rezygnacji z imprezy. Szczegóły imprez na bieżąco będą dodawane i aktualizowane

Koło Miejskie PTTK nr 15 w Jarosławiu przy O/PTTK Rzeszów

oraz

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek

 

zapraszają na rajd … z maseczką

 

”Źródła Sanu”

w dniu 23.05.2021r.

 

PROGRAM:

Wyjazd z parkingu przed Halą Sportową MOSIR, ul. Sikorskiego o godz. 6.00 (zbiórka o godz. 5.45). Przejazd na trasie: Jarosław    – Pruchnik – Bircza – Ustrzyki Dolne – Muczne - Bukowiec.

 

Piesze przejście: Bukowiec – Beniowa - Ruiny dworu Stroińskich – grób Hrabiny – umowne źródła Sanu - grób Hrabiny - Ruiny dworu Stroińskich – Beniowa - Bukowiec

Czas przejścia ok. 6 - 7 godz. 

 - Punkty do GOT  23 pkt.

Powrót do Jarosławia około godziny 1900 - 2000.

 

Przewidywany koszt wycieczki:

- 90 zł - członkowie PTTK i członkowie JSPTiPW

- 100 zł – kandydaci na członków.

 

W związku z sytuacją epidemiczną i różnymi ograniczeniami oraz zaleceniami, każdy uczestnik będzie proszony o podpisanie oświadczenia przed wejściem do autokaru. Odmowa podpisania oświadczenia skutkować będzie wykluczeniem z uczestnictwa w rajdzie.

Osoby nie będące członkami PTTK, ubezpieczają się we własnym zakresie. Zgłoszeń należy dokonywać telefonicznie do dnia 19.05.2021 r. pod nr tel. 665-371-488 lub 664-813-977. Wpłaty przyjmowane będą w sklepie sportowym Pilatus ul. Poniatowskiego 45 Jarosław od godz. 9.00 - 17.00. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy oraz nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia i zmiany wynikłe w trakcie imprezy z przyczyn od niego niezależnych. Uczestnicy powinni mieć ubiór i obuwie stosowne do panujących warunków.

Ilość miejsc ograniczona!  Rajd odbędzie się przy minimum 20 osobach.

 

Wycieczkę poprowadzą przewodnicy beskidzcy:

Małgorzata Dobosz i Leszek Misiąg.