Aktualności

JSPTiPW - Cesarski Wiedeń - 9-11.08.2019

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek

oraz

Miejskie Koło PTTK nr 15 w Jarosławiu, Oddział Rzeszów

zapraszają na wyjazd

„Cesarski Wiedeń”

perła Dunaju, symbol dobrego smaku i splendoru

w dniach

9 – 10 – 11 sierpnia 2019r.

Dzień I piątek 9 sierpnia

Zbiórka godz. 4:45 Hala MOSiR, ul. Sikorskiego w Jarosławiu. Wyjazd godz. 5:00. Bezpośredni przejazd do Bratysławy, z przerwami wymaganymi czasem pracy kierowcy. Zwiedzanie miasta: zamek, stare miasto z rynkiem. Przejazd do hotelu w ok. Wiednia, zakwaterowanie, obiadokolacja i odpoczynek nocny.

 

Dzień II sobota 10 sierpnia

Po śniadaniu przejazd do centrum Wiednia. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Domu Filharmoników Wiedeńskich. Następnie objazd miasta bulwarem Ringstrasse - jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic stolicy Austrii przy której znajdują się najważniejsze obiekty architektury miasta: Parlament, Opera wiedeńska, Ratusz oraz inne ciekawe obiekty. Przejazd do centrum i spacer najsłynniejszymi ulicami starówki wiedeńskiej - zwiedzanie katedry św. Szczepana oraz dawne apartamenty cesarskie i Muzeum Sisi.

Przejazd do restauracji na biesiadę, powrót do hotelu i odpoczynek nocny.

 

Dzień III niedziela 11 sierpnia

Śniadanie i wykwaterowanie się. Ponowny przejazd do Wiednia i spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Muzeum wódek z degustacją. Przejazd do Pałacu Schönbrunn – letniej siedziby Habsburgów - zwiedzanie pałacu z zewnątrz, spacer po ogrodach pałacowych. Następnie przejazd na górę Kahlenberg.

Wyjazd w kierunku Polski, obiad tranzytowy w drodze. Powrót do miejsca wyjazdu w godzinach nocnych.

Cena wyjazdu /przy 50 uczestnikach z wejściami do w/w obiektów/

- 850zł dla niezrzeszonych

- 830zł dla członków JSPTiPW i Koła PTTK Jarosław

Płatność w III ratach: do 5 kwietnia – 300zł, 15 czerwca 300zł, do 1 sierpnia 250zł /230zł. 

Cena zawiera: transport, opłaty drogowe, parkingi, opiekę pilota, usługę przewodnika wiedeńskiego, ubezpieczenie, 2×nocleg ze śniadaniem, biesiada wiedeńska (2,5 h), 1×obiadokolacja, obiad w drodze powrotnej, system GTS, bilety wstępu do: Filharmonii wiedeńskiej, katedry św. Szczepana, Muzeum Sisi, Muzeum Schnapsa.

Uczestnicy powinni posiadać ze sobą dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. W Austrii walutą jest euro. Zabieramy ze sobą kartę EKUZ.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy oraz nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia i zmiany wynikłe w trakcie imprezy z przyczyn od niego niezależnych. Zapisy na wyjazd przyjmowane będą poprzez link: https://goo.gl/forms/h3aJo8aQKqz0tjKh2 lub pod nr tel. 791 505 500 do dnia 05.04.2019 r. Wpłaty przyjmowane będą w siedzibie Jarosławskiego Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek, Rynek 6 w Jarosławiu, III piętro w piątek w godz. 16:00 – 17:00 lub przelewem na konto Stowarzyszenia BS/O Jarosław  nr konta 26 9096 0004 2001 0022 8925 0001 z dopiskiem Wiedeń. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata I raty do dnia 05.04.2019 r. Wycieczka odbędzie się przy minimum 50 uczestnikach.

Wycieczkę poprowadzi  Michalina Drozd - pilot, przewodnik