Aktualności

Majowe wędrówki z przewodnikiem po Pogórzu Przemyskim: Dybawka - Wapielnica - Przemyśl, 05.05.2013r. (Przepraszamy za zmianę programu!)

 

ZMIANA PROGRAMU SPOWODOWANA ZOSTAŁA PRZEDWCZESNYM KWITNIĘCIEM RZADKIEJ ROŚLINY JAKĄ JEST SZACHOWNICA KOSTKOWATA, KTÓRĄ BĘDZIE MOŻNA PODZIWIAĆ JUŻ 28 KWIETNIA 2013R.(PROGRAM NA STRONIE JSPTIPW). ZA ZMIANĘ PROGRAMU SERDECZNIE PRZEPRASZAMY!

Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek

oraz

Koło Miejskie PTTK w Jarosławiu

zapraszają na

majowe wędrówki z przewodnikiem po Pogórzu Przemyskim

05.05.2013r. /niedziela /

Zbiórka na dworcu PKP - godz. 700 pasaż do przejścia.Wyjazd o godz. 720 pociągiem PKP do Przemyśla następnie /autobusem MPK Przemysla do Dybawki o 8:45 ( przyst. Jagiellońska)

Przejście trasy: Dybawka- Fort VII „Prałkowce"- Wapielnica- Kruhel- Przemyśl

Długość trasy ok 8 km

Dalsza cześć wędrówki pieszej piesze przejście na : Kopiec Tatarski, gdzie będzie funkcjonowało od godziny 12.00 miasteczko turystyczne w ramach Jarmarku Turystycznego w ramach którego odbędzie się koncert piosenki turystycznej.

Czas przejścia i zwiedzania, ok. 5 godz.

Koszty przejazdu opłacają uczestnicy we własnym zakresie po wcześniejszymuzgodnieniu z przewodnikiem.Powrót pociągiem PKP z Przemyśla godz.20.40  przyjazd do Jarosławia ok. godz.21.35

Ubezpieczenie we własnym zakresie.

Organizatorzy zapewniają: obsługę przewodnicką, ciekawe spotkanie, miłą atmosferę, dużo wrażeń.Posiłek we własnym zakresieZapisy i szczegóły pod nr tel, 505 078 155, lub  692287777,664040305Uwaga: Istnieje możliwość zamówienia transportu przy większej ilości uczestników - wtedy płacimy ustalona kwotę.

Na trasę zalecany jest ubiór sportowy i buty terenowe. Trasa prowadzi przez tereny bardzo bogate w świat roślin i zwierząt więc będzie okazja podziwiać przyrodę.

Przewodnicy nie pobierają wynagrodzeniaSerdecznie zapraszamy

Prowadzący, przewodnik terenowy: Michał Thier